DRODZY RODZICE !

EDUKACJA TRWA NADAL
JUŻ DRUGI RAZ JESTEŚMY ZMUSZONE ZMIENIĆ JEJ FORMĘ.
 PRZESYŁAMY WZOREM ROKU UBIEGŁEGO
PROPOZYCJE  ZABAW
JAKIE MOŻECIE WYKORZYSTAĆ W DOMU. NIECH BĘDĄ
DLA WAS RODZICÓW
INSPIRACJĄ, PODPOWIEDZIĄ ORAZ INFORMACJĄ...

koniczynki
ŻYCZYMY WSZYSTKIM ZDROWIA I MAMY NADZIEJĘ,
ŻE NIEDŁUGO SIĘ ZOBACZYMY.

POZDRAWIAMY SERDECZNIE

DYREKTOR I RADA PEDAGOGICZNA
PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 11 W LESZNIE

linia kwiatki

ZACZYNAMY OD PONIEDZIAŁKU 29 MARCA br.!

SKRZYNKI POCZTOWE DLA KAŻDEJ Z GRUP.

UWAGA - MATERIAŁY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO BĘDZIE MOŻNA POBRAĆ ZE SKRZYNEK GRUPOWYCH!!!

zadania

BIEDRONKI Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

LOGOPEDIA (Pszczoły, Jagódki, Kotki)

LOGOPEDIA (Biedronki, Misie, Skrzaty)

HASŁA celem wejścia na daną skrzynkę pocztową
zostały przekazane
TRÓJKOM KLASOWYM w poszczególnych grupach.

Ci Rodzice przekażą informacje dalej.

ZAMIESZCZAMY LINKI DO CIEKAWYCH STRON I BLOGÓW KREATYWNYCH

www.miastodzieci.pl

www.superkid.pl

dot-activity-spring-secure.pdf

www.learnenglishkids.britishcouncil.org

www.mojedziecikreatywnie.pl

www.mamawdomu.pl

www.childdevelop.pl

www.mac.pl/publikacje

printoteka wiosenne kolorowanki

www.peppitext.de

ostatnia strona to strona niemiecka,
gdzie należy kliknąć na zakładkę MALVORLAGEN (KOLOROWANKI).

linia kwiatki

Na poczcie od poniedziałku znajdziecie
propozycje zabaw i ćwiczeń zgodnych z podstawą programową wychowania przedszkolnego.
Mamy nadzieję, że ten system sprawdzi się i da nam wszystkim
wiele satysfakcji, a dzieciom przyniesie radość.

Drogi Rodzicu - jeśli potrzebujesz porady - zadaj pytanie!

POWODZENIA